top of page

Hakkımızda

Yeni bir bakış açısı ile müşterilerimize stratejik değer yönetimi metodolojisi sunuyoruz.

 

Küresel ekonomide, sermaye en fazla getiriyi sağlayan yere hızlı şekilde haraket ederken yöneticilerin ilk hedefi şirket değeri maksimizasyonudur.

 

Zefir Danışmanlık bu hedef doğrultusunda müşterilerine güvenli, etkili ve en uygun yönetim yaklaşımlarının uygulamasında destek olur.

 

Şirket değeri yaratma,değeri yükseltme ve değeri koruma metodolojimizi ‘Değer Yaratım Modeli’  olarak adlandırarak müşterilerimize sunmaktayız.

DALL·E 2024-04-13 16.55.07 - A panoramic image of a sailboat with its sails fully open, se

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz

Misyonumuz

Değer yaratımında en üst düzey müşteri deneyimini sunarak, şirketlerin gerçek potansiyellerini keşfetmelerini sağlamaktır. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, şirketlerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmak ve iş dünyasındaki başarılarını maksimize etmelerine yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Türkiye'nin önde gelen beş KOBİ M&A Danışmanlık Şirketi arasında yer alarak sektörde özelleştirilmiş hizmet ve güvenilir danışmanlıkla öne çıkmaktır. Sektördeki liderliğimizi koruyarak, müşterilerimize değer katmaya ve onların güvenini kazanmaya devam etmek en büyük hedefimizdir.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizin memnuniyeti ve ihtiyaçları bizim önceliğimizdir. Onların gereksinimlerini anlamak ve en iyi hizmeti sunmak için çaba gösteririz.

Profesyonellik

İşimizi en yüksek standartlarda ve etik değerlere bağlı kalarak yaparız. Her adımda profesyonel davranış ve iletişimden ödün vermez,güvenilirliğimizi koruruz.

İnovasyon

Sürekli olarak değişen iş dünyasına ayak uydurmak için yenilikçi düşünceyi teşvik ederiz. Araştırma ve geliştirme yaparak müşterilerimize en iyi çözümleri sunarız.

Cesaret

İşimize ve müşterimize duyduğumuz saygı gereği kolayı değil,uygun seçeriz.Doğruyu yapmak ve söylemekten kaçınmayız.

Güvenilirlik

Müşterilerimize karşı her zaman şeffaf ve güvenilir bir ilişki sürdürürüz. Taahhütlerimizi yerine getirir ve söz verdiğimiz hizmeti sağlamak için çaba gösteririz.

İş Birliği ve Ekip Çalışması

Her biri kendi alanında profesyonel ekip üyelerimiz, müşterilerimizin en iyi sonuçları elde etmesi için iş birliği ruhuyla hareket eder, farklı bakış açılarını bir araya getiririz.

bottom of page